Kaip išsirinkti ir naudoti namų kvapus?

Kaip išsirinkti ir naudoti namų kvapus?

Namų kvapai veikia lyg terapija. Kiekvienas kvapas gali pakeisti mūsų nuotaiką, suteikti namams švaros ir jaukumo įspūdį. Nepaisant to, išsirinkti namų kvapą nėra lengva. Taip pat, dirbdami su savo klientais pastebėjome, kad dauguma jų nemoka naudotis namų kvapais. Dėl šių priežasčių, šiame straipsnyje nurodome pagrindinius principus kaip neapsigauti perkant namų kvapą bei kaip deramai naudoti namų kvapą savo namuose.

  • Neuostikite namų kvapo pavyzdžio stipriai traukdami jį į nosį.

Parduodami namų kvapus, dažnai pastebime klientus uostant namų kvapus stipriai traukiant kvapą į save. Stipriai traukdami bet kokį kvapą, galite pakenkti savo savo uoslei ir jos gebėjimui užuosti visas kvapo natas. Mes rekomenduojame namų kvapus uostyti palengva. Jei norite užbandyti namų kvapą su lazdelėmis, paimkite lazdelių mėginuką į rankas ir švelniai pasklaidykite jį per alkūnę šiek tiek sulenktos rankos atstumu. Taip uostykite kvapą kelias sekundes.

  • Leiskite atsiskleisti visoms natoms.

Labai svarbu leisti atsiskleisti visoms kvapo natoms. Bet kokie kvepalai yra sukurti iš trijų rūšių natų: viršutinių, vidutinių ir žemųjų. Pirmiausia atsiskleidžia viršutinės natos. Antrosios atsiskleidžia vidutinės natos, ir tik vėliau - žemosios natos. Dėl šių priežasčių, pirkdami namų kvapą pirlžmiauisia užuodžiame vieną kvapą, o grįžus namo suprantame, kad kvapas šiek tiek pasikeitė. Tam, kad užuostume visas namų kvapo natas reikia namų kvapą uostyti ilgiau.

  • Kvapo intensyvumą reguliuokite lazdelėmis.

Stebėdami klientus taip pat pastebėjome, kad dažnas žmogus nežino kaip naudotis namų kvapais. Jei nusiperkate namų kvapą su lazdelėmis, labai svarbu leisti lazdelėms išmirkti kvape. Nuėmus dangtelį, įdėkite lazdeles į indelį ir po pusvalandžio apverskite. Taip kvapas pradės vis labiau sklisti. Kai tik pajaučiate, kad jums trūksta kvapo intensyvumo - apverskite lazdeles. Jei pajutote, kad kvapas namuose yra per intensyvus - sumažinkite lazdelių indelyje skaičių.

  • Pasireiškus alerginei reakcijai, nustokite naudoti namų kvapus.

Labai svarbu sekti savo ir namiškių reakciją į namų kvapus. Dažnai girdime paplitusi mitą, kad natūralūs namų kvapai nealergizuoja ir neerzina. Tačiau jei jūsų organimas yra jautrus vienai ar kitai medžiagai, net ir pats natūraliausias kvapas jus erzins ar alergizuos. Mes siūlome stebėti savo kūną ir jo reakciją į kvapą. Taip pat rekomenduojame nelaikyti daug intensyvių kvapų namuose arba ten, kur yra mažų vaikų, nes kasdien uodžiami intensyvūs kvapai ilgainiui gali sujautrinti jūsų uoslę.

Verta paminėti, kad kurdami Saulė Perfumery namų kvapus apgalvojame jautrumo kvapui detalę. Mūsų kvapai - tai puikus prieskonis namams, bet tikrai ne pagrindinis skonis. 

Grįžti į tinklaraštį